Ukąszenie pająka (Elemental Assassin, #1) Jennifer Estep

ISBN:

Published:

Paperback

320 pages


Description

Ukąszenie pająka (Elemental Assassin, #1)  by  Jennifer Estep

Ukąszenie pająka (Elemental Assassin, #1) by Jennifer Estep
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 320 pages | ISBN: | 10.16 Mb

Mam na imię Gin i zabijam ludzi.Mówią o mnie Pająk. Jestem najgroźniejszym płatnym zabójcą na Południu – o ile akurat nie smażę najlepszych w Ashland smakołyków z grilla. Mam moc Kamienia i słyszę wszystko, poczynając od szeptu żwiru pod nogami poMoreMam na imię Gin i zabijam ludzi.Mówią o mnie Pająk. Jestem najgroźniejszym płatnym zabójcą na Południu – o ile akurat nie smażę najlepszych w Ashland smakołyków z grilla. Mam moc Kamienia i słyszę wszystko, poczynając od szeptu żwiru pod nogami po pomruki Appalachów nad głową.

Magia Lodu także mi się przydaje – pozwala w kluczowym momencie wyczarować nóż. Ale w pracy nie posługuję się magią, chyba że już naprawdę nie mam innego wyjścia. Powiedzmy, że to duma zawodowa.A teraz ktoś, kto włada magią Powietrza, oszukał mnie i brutalnie, okrutnie zamordował mojego łącznika.

Pragnę zemsty. I zabiję każdego, kto stanie mi na drodze, nieważne, dobry czy zły. Owszem, jestem ładna, ale to nie zmienia faktu, że jestem też zła. I właśnie dlatego mam problem, gdy zabójczo przystojny detektyw Donovan Maine zgodził się mi pomóc. Ostatnie, czego mi trzeba, gdy zmagam się z magią potężniejszą niż moja, to coś, co odwraca moją uwagę. A teraz ktoś, kto włada magią Powietrza, oszukał mnie i brutalnie, okrutnie zamordował mojego łącznika. Pragnę zemsty. I zabiję każdego, kto stanie mi na drodze, nieważne, dobry czy zły. Owszem, jestem ładna, ale to nie zmienia faktu, że jestem też zła.

I właśnie dlatego mam problem, gdy zabójczo przystojny detektyw Donovan Maine zgodził się mi pomóc. Ostatnie, czego mi trzeba, gdy zmagam się z magią potężniejszą niż moja, to coś, co odwraca moją uwagę.Zwłaszcza że Donovan, podobnie jak mój wróg, pragnie zobaczyć mnie martwą. Szykuj się, świecie.Nadchodzi Gin Blanco. Zabawna, bystra i zabójczo seksowna.Lilith Saintcrow, autorka Redemption AlleyEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Ukąszenie pająka (Elemental Assassin, #1)":


lap-design.pl

©2011-2015 | DMCA | Contact us